piątek, 21 marca 2014

Pyrkon, t-shirty

Po pierwsze, już za godzinkę widzimy się na Pyrkonie! Wypatrujcie stoiska i punktów programu PolakPotrafi.pl - będziemy tam niemal nieustannie prezentować Diadem i odpowiadać na Wasze pytania. 

Pytanie o dostępność podręcznika na pewno ciśnie się wszystkim na usta.

Rozmowy ze sklepem, dystrybuującym e-booki, są w zaawansowanym stadium i wszystko wskazuje na to, że za parę dni podręcznik będzie już na wirtualnej półce. Oczywiście, w pierwszej kolejności otrzymają go osoby, które dokonały przedpłat. 

I tu uwaga - wszyscy, którzy jako nagrodę przy przedpłatach wybrali przedpremierowy dostęp do materiałów, zdążyli się zarejestrować na forum Diademu i podesłać mi login, zostali już dodani do tzw. Wewnętrznego Kręgu. Udostępniłem już wcześniej formularze i mapy, dziś pojawił się także   przedpremierowy dostęp do treści podręcznika w formatach PDF, MOBI oraz EPUB.

Co prowadzi do kolejnej ważnej, choć raczej spodziewanej wieści - podręcznik wrócił ze składu. Próbny wydruk, wykonany "domową" drukarką laser color będę miał przy sobie (okładka jest jeszcze osobno). Nie ma na tym wydruku layoutu, ale treść jest już finalna. 

Co się z tym wiąże, do poniedziałku podeślę wybór obrazków na t-shirt do wszystkich, którzy wpłacili 100 złotych i więcej w przedpłatach na portalu PolakPotrafi.pl - prośba o sprawdzenie skrzynki w poniedziałek wieczór/wtorek i odpowiedzenie z wybranym rozmiarem i nr ilustracji możliwie jak najszybciej. Jest duża szansa zdążyć ze wszystkimi koszulkami na Lajconik (przywiozę je wówczas po wcześniejszym ustaleniu zainteresowanymi osobami) - ale tylko, jeśli wszyscy zdecydują i odpiszą na moją wiadomość do środy wieczór! Ok. 50 godzin powinno wystarczyć na podjęcie decyzji :) Więc jeszcze raz - wysyłam w poniedziałek łącze do obrazków, wybieracie i odpisujecie mi do środy wieczór. Damy radę? Ja myślę!

Na koniec chciałbym przeprosić za niewielkie ilości informacji, dozowane w ostatnich dniach. Prawda jest taka, że gdy jedna osoba odpowiada za wszystko, trzeba dokonywać bardzo trudnych wyborów. Że wymienię zaledwie kilka - napisać newsa, lub zakończyć skład i wrzucić podręcznik do materiałów dostępnych przedpremierowo. Lub: napisać wcześniej newsa, lub wydrukować podręcznik na prezentację. Napisać newsa, lub zaopiniować umowę z księgarnią, dzięki czemu podręcznik stanie się ogólnie dostępny tak szybko, jak to tylko możliwe. Napisać newsa, lub... zdążyć na Pyrkon. Mam nadzieję, że wybaczycie mi te chwile ciszy. Dojeżdżam właśnie do Poznania i kończę tego newsa.  Wszystko idzie zgodnie z planem.Do zobaczenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.