piątek, 26 września 2014

Diadem na Imladrisie 2014 (Kraków)

Drugi raz Diadem odwiedzi Imladris. Pomyśleć, że jeszcze rok temu były to po prostu spontaniczne sesje, a ja nie miałem żadnych planów wydawniczych w związku z tym systemem. A tu ani się obejrzałem, a już drugi produkt z marki Diademu jest dostępny w sprzedsprzedaży...
Ale wracając do Imladrisu - tym razem prowadzona sesja pozostanie niespodzianką. Może się tak zdarzyć, że Diadem prowadzony będzie w ramach konkursu dla drużyn "Archipelag". Założenia tego konkursu, zakładające odnalezienie się także w nowym systemie oraz sprawną współpracę drużynową współgrają z najważniejszymi aspektami systemu Diadem, który na pierwszym miejscu stawia przystępność, grywalność i zgraną drużynę. Tak więc zapraszam serdecznie w przyszły weekend do Krakowa - na wielkie święto gier i fantastyki - a sam wracam do lektury pierwszego numeru wskrzeszonej Magii i Miecz (na razie w postaci PDF).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.