sobota, 10 stycznia 2015

Noworoczne wieści

W oczekiwaniu na kolejne dodatki do Diademu, garść wieści noworocznych:

- Powstaje duży dodatek o kodowej nazwie "Klejnot Wybrzeża". Będzie to opis Kerhenstradu, dużego miasta portowego w księstwie Thrazan, zawierający m. in. opis aktualnej sytuacji w mieście, najciekawszych miejsc, najważniejszych osób i frakcji, ich wzajemnych powiązań i zależności, bieżących problemów i pomysłów na przygody. Szacowana objętość tego dodatku może być porównywalna z podręcznikiem podstawowym, materiału wciąż przybywa.

- Na konwencie zjAva, odbywającym się w dniach 7-8 lutego w Warszawie, można będzie nabyć podręcznik do Diademu wydany na papierze, zszywany nićmi, w sztywnej okładce, szyty scenariusz Kopalnie Pana Estebana a także wielkoformatowe mapy. Przewidujemy także sporo sesji dla chętnych.

- Osoby, które wsparły naszą jesienną zbiórkę a nie odebrały jeszcze zamówionych nagród, mogą to zrobić codziennie w Warszawie w C.H. Arkadia lub w Paradox Cafe - wystarczy się umówić dzień wcześniej. Zachęcam do kontaktu i ustalenia terminu spotkania! Oczywiście, będzie taka możliwość także podczas konwentu zjAva.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.