niedziela, 8 lutego 2015

Nakład trzeciego wydania Diademu praktycznie wyczerpany

Serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko na zjAvie, szczególne pozdrowienia przesyłam nabywcom podręcznika Diademu. Jeśli nie udało się Wam pobrać elektronicznych wersji podręcznika i innych pomocy, proszę o kontakt - pomogę rozwiązać problem.

Jeśli jeszcze wahacie się nad zamówieniem swojego egzemplarza, warto się pospieszyć - pozostało zaledwie kilka sztuk podręcznika (format pionowy, B5 sztywna okładka, szyty nićmi, materiałowa zakładka). Scenariusz także się już wyczerpuje - pozostało zaledwie kilkanaście sztuk (format pionowy, B5 miękka okładka, szyty zeszytowo). Wystarczy wysłać wiadomość przez FB lub formularz kontaktowy na stronie. Następny dodruk przewidujemy najwcześniej w drugiej połowie kwietnia.

2 komentarze:

Unknown pisze...

Czy jest PDF w pionowym formacie?

Andre pisze...

Tak. Wersja PDF jest regularnie aktualizowana. Osoby, które otrzymały wcześniejszą wersję mogą pobrać plik PDF ponownie, korzystając z tego samego linku, aby zdobyć najnowszą wersję każdego z plików.

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.