niedziela, 17 maja 2015

„Klejnot Wybrzeża” - dodatkowy próg 3500 zł

Zbiórka na rzecz wydania dodatku „Klejnot Wybrzeża przekroczyła 20% zakładanej wartości, czas na aktualizację.

Próg 3500 zł 

Przekroczenie minimalnego progu o jedyne 500 zł zapewni następujące korzyści:
  • Elektroniczne wersje podręcznika głównego, pomocy graczy i wszystkich dodatków dostępnych teraz i mających powstać w przyszłości staną się już na zawsze darmowe, dostępne odtąd do pobrania bezpłatnie dla każdego.
  • Dodatek „Klejnot Wybrzeża” ukaże się także w wersjach ePUB oraz MOBI.
  • Każdy wpłacający, wybierający jako nagrodę dodatek „Klejnot Wybrzeża”  otrzyma dostęp do oryginalnego pliku mapy miasta w wersji elektronicznej z warstwami, umożliwiający zmianę stopnia przezroczystości i ukrywanie poszczególnych warstw, idealne do kadrowania i drukowanie wybranych elementów i fragmentów miasta na swój użytek przy projektowaniu własnych scenariuszy.
  • Wszystkie osoby, które wybrały nagrodę zawierającą Podręcznik Główny i/lub Zestaw Pomocy dla graczy będą mogły je odebrać osobiście w dowolnym, ustalonym terminie na terenie Warszawy zaraz po osiągnięciu tego progu - nie czekając na koniec zbiórki (dodatek „Klejnot Wybrzeża” będzie dostępny najwcześniej tydzień po zakończeniu zbiórki).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.