piątek, 10 października 2014

Próg 1250 PLN przekroczony!

Próg 1250 zł na zbiórce osiągnięty. Dzięki temu, zgodnie z zapowiedzią, scenariusz w postaci elektronicznej ukaże się nie tylko w formacie PDF, ale także w formatach ePUB oraz MOBI. Ponadto scenariusz zostanie poszerzony o 10% i dodatkowo pojawi się w nim nowy, nieopisany wcześniej gatunek stwora. W oczekiwaniu na pobicie kolejnego progu o wysokości 1500 zł, zapewniającego szyte wydanie wszystkich egzemplarzy podręcznika i scenariusza oraz sztywną okładkę podręcznika, możecie zgadywać, jaki to stwór nie opisany w podręczniku zostanie zaprezentowany w scenariuszu. Pierwsze trzy osoby, które trafnie nazwą (lub opiszą) stwora, otrzymają (do wyboru) plakat lub kostkę k30 - do odbioru w Warszawie lub na tegorocznym konwencie Falkon w Lublinie. Odpowiedzi można zamieszczać w komentarzach na blogu lub Facebooku. Jedna osoba może tylko raz zamieścić odpowiedź.

3 komentarze:

Lioheart pisze...

Smok!

Andre pisze...

Jako że zagadka jest trudna, podpowiem, że nazwa tej istoty pojawiła się w tytule filmu a także jednym z bestiariuszy do AD&D, natomiast w późniejszych edycjach tej gry stwór już zmienił swoją nazwę. I nie, nie jest to smok :)

Andre pisze...

Brantil i Jakub wygrali! Gratuluję! https://www.facebook.com/aaannndddrrreee/posts/854472821253435?comment_id=855592117808172&offset=0&total_comments=13&notif_t=share_comment

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.