piątek, 31 października 2014

Kopalnie Pana Estebana i zaktualizowany podręcznik dostępne już dziś

Bardzo pracowity tydzień dobiega końca, a dzisiejsze wieści są gorące niczym płynna lawa głęboko pod powierzchnią Księstwa Thrazan...

  • Papierowe edycje podręcznika głównego Diademu oraz scenariusza "Kopalnie pana Estebana" trafiły w tym tygodniu do drukarni. Zaciskamy kciuki, aby wszystko było gotowe na Falkon. Będę informował na bieżąco w tematach wysyłki i możliwości odbioru osobistego egzemplarzy drukowanych.
  • Scenariusz "Kopalnie pana Estebana" został opublikowany jako komplet wersji elektronicznych (PDF, ePUB, MOBI). Osoby biorące udział w zbiórce już otrzymały łącze do jego pobrania.
  • Podręcznik główny Diademu w wersjach elektronicznych (PDF, ePUB, MOBI) został zaktualizowany i opublikowany ponownie. Aby zdobyć najnowsze wersje plików wystarczy ponownie je pobrać z serwera (łącze do aktualnej wersji podręcznika znajduje się w pliku diadem.pdf, wysłałem je także do wszystkich osób, które zamawiały na zbiórce podręcznik podstawowy).
  • Łącza do pobrania wersji elektronicznych wysłałem przed chwilą na adres e-mail użyty do rejestracji w serwisie polakpotrafi.pl. Jeśli dziś rano nadal nie będzie wiadomości w skrzynce odbiorczej, należy sprawdzić foldery niechcianej poczty na serwerze pocztowym, jeśli tam także jej nie będzie - napiszcie (np. poprzez formularz z boku strony lub prywatną wiadomość na Facebooku, z podaniem e-maila użytego do rejestracji na serwisie zbiórki).
  • Zaktualizowana została errata Diademu.
Koniecznie podzielcie się wrażeniami z podróży po Kopalniach pana Estebana!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.