wtorek, 11 listopada 2014

Kopalnie i pozostałe nagrody się wydrukowały!

Wszystkie drukowane nagrody przyjechały! W dodatku, drukarnia zrekompensowała dłuższy niż przewidywany czas realizacji wstążeczką-zakładką w każdym egzemplarzu podręcznika podstawowego. 

Osoby, które wybrały wysyłkę a jeszcze nie wysyłały mi adresu pocztowego, powinny jak najszybciej mi go podesłać - najlepiej na e-mail diadem.rpg@gmail.com. Jeśli otrzymam dane wysyłki (imię, nazwosko, ulica, nr domu, nr mieszkania, kod pocztowy, nazwa miasta z pocztą) dziś do godz. 20:00, nagrodę wyślę w dniu dzisiejszym i powinna dotrzeć jeszcze w tym tygodniu. 

Dziś będę rozdawał nagrody w Chmielarni ul. Twarda 42 w Warszawie od godz. 17:00 - zapraszam wszystkie osoby, które wybrały opcję odbioru osobistego.

Pozostałe nagrody niestety będą musiały zaczekać aż do końca miesiąca - nie będzie mnie w kraju od jutra aż do 1 grudnia. Jeśli znacie kogoś, kto będzie mógł dziś w Warszawie odebrać Diadem w Waszym imieniu, wystarczy przekazać mu Wasz adres email oraz kwotę, którą wsparliście projekt, a przekażę takiej osobie nagrodę dziś w Chmielarni.

W razie wątpliwości podaję swój nr tel.: 691 852 280 (choć e-mail i Facebooka będę odbierał także, dziś do późnych godzin wieczornych).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.