wtorek, 16 czerwca 2015

Sklep z podręcznikami i sesjami Diademu

Diadem - podręcznik podstawowy trafił do stałej oferty sklepu CasualGaming.pl. Sklep udostępnia opcje wysyłki lub odbioru osobistego w swojej warszawskiej siedzibie, a także (w wybrane dni, po wcześniejszym umówieniu się) możliwość rozegrania na miejscu sesji z autorem gry. Informacje o planowanych sesjach będą się pojawiać na stronie i fanpejdżu Diademu oraz na plakatach w sklepie. Najbliższa sesja odbędzie się we wtorek 23 czerwca w godz. 16:00-20:00. Zapisy - telefonicznie (nr 504 863 818) lub osobiście w sklepie.

4 komentarze:

Lioheart pisze...

Andrzeju, czy nie dałoby się zrobić jakiejś promocji na podręcznik dla posiadaczy trzecioedycyjnego podręcznika ze zbiórki?

Andre pisze...

Myślałem o czymś takim podczas ostatniej zbiórki. Niestety, w sytuacji gdy sklep pośredniczy w sprzedaży trudno mi sobie wyobrazić realizację takiego programu. A powiedz, czy byłbyś zainteresowany bardziej dokupieniem nowej edycji czy zamienieniem poprzedniego podręcznika na nowy?

Lioheart pisze...

Cóż, szczerze to nie myślałem, że będzie możliwość zamiany podręcznika na nowy. Byłem pewny, że będę musiał zakupić drugi, ale jeśli byłaby taka możliwość, to z miłą chęcią bym zamienił.

Andre pisze...

Rozumiem. W takim razie śledź bacznie nowości na tym blogu lub stronie FB, możliwe że jeszcze w te wakacje pojawi się bardzo interesująca opcja :)

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.