czwartek, 19 maja 2016

Oferta dla konwentowych Mistrzów Gry

Prowadzisz RPG? Znasz system Diadem? Planujesz odwiedzić kaliski konwent Arkhamer (27-29 maja) lub Olsztyńskie Dni Fantastyki (3-5 czerwca)?

Zgłoś się do poprowadzenia sesji, zostawiając informację na profilu FB Diademu (koniecznie napisz, na którym z tych dwóch konwentów poprowadzisz sesję), a także polub nasz profil FB i udostępnij swój wpis na swoim profilu FB.

Pierwsze 3 osoby, jakie się zgłoszą w opisany wyżej sposób otrzymają na stoisku Diademu przed sesją niezbędne akcesoria a zaraz po sesji odbiorą podarunek - nowy, błyszczący, drukowany podręcznik Diademu (najnowsze, czyli IV wydanie - wersja HARDCOVER). Warunkiem jest ogłoszenie i poprowadzenie przynajmniej jednej, 4-godzinnej sesji dla przynajmniej 4 osób. Ogłoszenie o sesji musi być umieszczone w sposób widoczny na terenie konwentu nie później niż w drugi dzień konwentu (sobota) o godz. 9:00 i zawierać niezbędne informacje jak nr telefonu komórkowego Mistrza Gry, limit osób na sesji oraz dokładne miejsce i czas sesji, tak aby uczestnicy konwentu mogli się bez problemu zapisać i zagrać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.