poniedziałek, 3 października 2016

Diadem na Imladrisie 2016

Październik zawiedzie Diadem do Krakowa. Na tegorocznym Imladrisie znów dostępne będą podręczniki Diademu oraz wielościenne kostki, w tym także rzadko spotykane k30. Przybywajcie tłumnie, przyprowadźcie znajomych. Stoisko będzie czynne na pewno całą sobotę i niedzielę. 

Jak każe tradycja, dostępny także będzie komplet (dwóch) map w wielkim formacie (A1). Tylko jeden taki komplet nam został. Kto pogrywa w Diadem a nie zdobył jeszcze tych plakatów, zachęcamy do bliższego zapoznania się z nimi gdyż jest to ostatnia okazja do ich zdobycia. Mapy wydrukowano w pełnym kolorze na grubym papierze - można ich używać z powodzeniem jako maty na stole do grania, można też powiesić je w antyramie lub położyć je na stole pod szkłem (wtedy przetrwają długie lata bez uszczerbku). Wielka mapa dodaje niesamowitego klimatu do sesji, a co dopiero dwie wielkie mapy. Zapraszamy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.