sobota, 12 kwietnia 2014

Pomysł na Bohatera Niezależnego (BN, NPC)

Podręcznik trafił już do znakomitej większości zamawiających go osób, jak słyszę, lektura trwa, a wrażenia są zdecydowanie pozytywne. Bardzo dziękuję wszystkim za dobre emocje i rzeczowe uwagi! Dzięki takim osobom aż chce się dalej pracować i rozwijać Diadem! Tymczasem nadszedł czas na udostępnienie ostatniej z obiecanych nagród...

Osoby, które wybrały nagrodę za 25, 40 lub 65 zł mogą nadesłać propozycję imienia dla postaci, jaka pojawi się w jednym z planowanych na ten rok oficjalnych dodatków do systemu Diadem.

Osoby, które wybrały nagrodę za 100 i więcej zł mogą nadesłać propozycję całego opisu postaci (imię, opis, opcjonalnie krótka historia, opcjonalnie cechy), jaka pojawi się w jednym z planowanych na ten rok oficjalnych dodatków do systemu Diadem.

Propozycje nadsyłać można poprzez klawisz Kontakt, widoczny w lewej części strony Diademu lub pisząc bezpośrednio na e-mail kontaktowy wymieniony w stopce podręcznika lub poprzez prywatną wiadomość do strony Diademu na Facebooku.

Proponowane imię musi pasować do świata Diademu, być oryginalne i nie łamać praw autorskich osób trzecich.
Propozycja postaci podlega takim samym ograniczeniom, jak imię, a ponadto musi dać się stworzyć jedną z metod tworzenia postaci, opisanych w podręczniku głównym Diademu (a więc musi należeć do jednej z ras: Człowiek, Półelf, Elf, Krasnolud, Niziołek). Postać może ewentualnie posiadać nietypową zdolność czy przedmiot, nie opisane w podręczniku głównym Diademu, jednak w takim przypadku taka zdolność czy przedmiot także muszą zostać opisane.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.