piątek, 4 kwietnia 2014

Wszystko się wydrukowało!

Koszulki Diademowe przyjechały dziś w południe. Kończę zszywać wydruki scenariusza wprowadzającego. Dokładnie przed chwilą otrzymałem informację, że podręcznik główny już czeka na odbiór. Zatem udało się! Pozostaje przyjechać z tym wszystkim (i masą innych ciekawostek) na Lajconik.

Wszystkich, którzy nie odbierają Diademu w Krakowie w ten weekend ani nie umawiali się na wysyłkę, zapraszam w ten poniedziałek już od godz. 20:00 do kawiarni fantastycznej Paradox Cafe ul. Anielewicza 2 w Warszawie. Przekażę wszystkie nagrody, będzie też okazja zamienić słowo czy dwa, pewnie posiedzimy co najmniej ze dwie godzinki, więc nie musicie się spieszyć.

Tego samego dnia z rana wyślę także wszystkie zaadresowane w dniu dzisiejszym przesyłki. Nadal jeszcze 5 osób nie poinformowało mnie, jak chcą odebrać swój drukowany Diadem. Pamiętajcie: im szybciej podeślecie mi adres, tym szybciej dostaniecie grę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.