piątek, 17 października 2014

Sesje w Łodzi i kolejne progi zbiórki

Znamy już dokładny czas sesji Diademu na RPGraniu V w Łodzi - obie odbędą się o godz. 13:00, pierwsza w sobotę a druga w niedzielę. Można się już zapisywać!

Tymczasem na naszej zbiórce pozostało tak niewiele do kwoty 2000, że już zamieszczam nowe progi:
2500 PLN: Objętość scenariusza rośnie o kolejne 10% (to już 40 stron!) - dodany zostaje nowy obszar, będący alternatywną drogą powrotną (opis i całostronicowa mapka), a także opcjonalne pomysły na rozszerzenie fabuły scenariusza, skupiające się na wydarzeniach dawniejszych i ich długofalowych konsekwencjach, ułatwiające przerobienie Kopalni pana Estebana w mini-kampanię.
3000 PLN: Do każdego pakietu zawierającego scenariusz drukowany, dodana zostanie pomoc dla graczy będąca odwzorowaniem przedmiotu, który drużyna otrzymuje w scenariuszu. Pomoc ta będzie wydrukowana na specjalnym, wysokogatunkowym papierze. Oryginalny plik graficzny, z którego wykonano wydruk, zostanie dodany do każdego pakietu z elektroniczną wersją scenariusza. Podręcznik zyskuje ekskluzywne wykończenie z tasiemką-zakładką. Wszystkie osoby, które kiedykolwiek zakupiły podręcznik lub scenariusz w wersji elektronicznej, otrzymają nieograniczony dostęp do ich przyszłych aktualizacji.

Przekonajmy się, jak bardzo ekskluzywne może być wydanie scenariusza RPG w naszym kraju.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.