czwartek, 2 października 2014

Wydanie drukiem scenariusza Kopalnie Pana Estebana ufundowane!

Z przyjemnością mogę ogłosić, że zbiórka na wydanie drukiem scenariusza do Diademu osiągnęła wymagany poziom wpłat na ponad 3 tygodnie przed końcem! Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim fanom Diademu. Zgodnie z obietnicą, osoby zamawiające podręcznik główny otrzymują jego wersje elektroniczne go już teraz - sprawdźcie skrzynkę e-mail użytą do rejestracji w PolakPotrafi.pl, w razie braku wiadomości koniecznie dajcie mi znać. Obecnie zaś walczymy o kolejne progi, m. in. bogatszą treść scenariusza, sztywną okładkę w podręczniku i szycie dla ich obu.

Jako że progi za 1250 i 1500 PLN są już znane, czas ogłosić kolejne:

1750 PLN: W scenariuszu zostanie umieszczony opis nowej religii. Do każdej nagrody ze scenariuszem dodatkowo dodane będą wysokiej jakości cyfrowe mapki w osobnych plikach.

2000 PLN: Scenariusz zostaje poszerzony o cztery przykładowe wprowadzenia fabularne. Każdy drukowany podręcznik otrzyma komplet drukowanych Kart Losu - jest to opcjonalna pomoc dla graczy, ułatwiająca wymyślenie historii postaci.

A już jutro piątek zaczyna się krakowski Imladris. Celem uproszczenia organizacji, sesje Diademu na Imladrisie będą rejestrowane dopiero na samym konwencie. Wypatrujcie ogłoszeń na tablicy RPG! 

1 komentarz:

Unknown pisze...

Gratuluję :) Szkoda, że Gibberling nie pobije tego wyniku :( Ale może to dlatego, że nie próbuje:/

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.