czwartek, 4 czerwca 2020

Drukowany podręcznik Diademu znów w sprzedaży!

Z ogromną przyjemnością informujemy o wznowieniu sprzedaży podręcznika drukowanego Diademu, można go nabyć już dziś w sklepie Wydawnictwa Hengal. W komplecie otrzymacie dobrze znane, najnowsze, czwarte wydanie podręcznika (sztywna okładka, kolorowe wyklejki okładki z mapą ogólną oraz Księstwa Thrazan, szyty nićmi grzbiet, gruby papier eko, materiałowa zakładka) a także karty postaci i księgi zaklęć drukowane na grubszym papierze idealne do wykonywania odbitek kserograficznych.

Jeśli dysponujecie dostępem do drukarki, polecamy także wersje elektroniczne wszystkich formularzy przydatnych w grze. Dla osób zaczynających dopiero swoją przygodę z RPG przypominamy, że Diadem korzysta z pełnej gamy standardowych siedmiu kostek RPG (k4, k6, k8, k10, k12, k20, k%). Dwa takie komplety na stole wystarczą do wygodnej gry całej drużynie przez pierwszych kilkanaście sesji.  

W razie pytań, autor gry jak zawsze jest do Waszej dyspozycji - zachęcamy do dzielenia się komentarzami na profilu Facebooka Diademu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.