czwartek, 20 lutego 2014

Gra fabularna Diadem ufundowana!

Mam ogromną przyjemność ogłosić, że Diadem został ufundowany. Pokazaliście, że warto robić takie akcje i że potrzebna jest na naszym rynku taka właśnie gra fabularna. Dziękuję z całego serca. Jesteście niesamowici!

W związku z tym pora ogłosić terminy:

22.03.2014 - Premiera wersji elektronicznej podręcznika Diademu (Pyrkon 2014, Poznań)

05.04.2014 - Premiera wersji papierowej podręcznika głównego Diademu (Lajconik 2014, Kraków)

Już jest znakomicie, ale może być jeszcze lepiej! Projekt trwa przez kolejne kilka dni i tak jak każdy dobry Mistrz Gry, nie mogę pozwolić, aby uczestnicy się nudzili po pokonaniu głównego bossa, skoro nieco czasu na sesji nam pozostało ;)

Oto więc kolejne wyzwania!

3500 PLN - Po osiągnięciu tego progu, każda osoba wspierająca projekt kwotą 10 zł i wyższą otrzyma dodatkowy plakat w formacie A1, przedstawiający grafikę z okładki Diademu, jeśli przyjedzie po odbiór  "fizycznych" nagród. W ten sposób wystarczy mieć wpłacone 10 zł, aby otrzymać nie tylko e-booka, ale także plakat - przy okazji jednego z najbliższych konwentów jak Pyrkon czy Lajconik, lub wręcz dowolnego dnia, kiedy będziecie akurat w Warszawie! 

4000 PLN - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 10-140 PLN otrzymają dodatkowo, wraz z podręcznikiem podstawowym, pierwszy scenariusz wprowadzający do Diademu w wersji elektronicznej, ponadto nagrody o wartości 50-140 PLN otrzymają dodatkowo, wraz z drukowanym podręcznikiem podstawowym, wydrukowaną wersję tego scenariusza. 

4500 PLN - ... próg zostanie odkryty po przekroczeniu 3500 PLN wpłat - i pamiętajcie, wszystko się może wydarzyć, gdy magia działa!

Pozostał jeszcze tydzień na zamówienie podręcznika w wersji papierowej - wraz z końcem lutego kończy się także możliwość składania przedpłat. Od 24 marca możliwy będzie zakup podręcznika, ale wyłącznie w wersji elektronicznej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.