piątek, 28 lutego 2014

Próg 4500 osiągnięty!

Próg 4500 PLN finansowania został osiągnięty.
Pozostało 8 godzin do końca projektu.

TO OSTATNIA SZANSA NA ZDOBYCIE PAPIEROWEGO PODRĘCZNIKA!

3500 PLN (OSIĄGNIĘTE!) - Po osiągnięciu tego progu, każda osoba wspierająca projekt kwotą 10 zł i wyższą otrzyma dodatkowy plakat w formacie A1, przedstawiający grafikę z okładki  Diademu, jeśli przyjedzie po odbiór  "fizycznych" nagród. W ten sposób wystarczy  mieć wpłacone 10 zł, aby otrzymać nie tylko e-booka, ale także plakat - przy okazji  jednego z najbliższych konwentów jak Pyrkon czy Lajconik, lub wręcz dowolnego  dnia, kiedy będziecie akurat w Warszawie!

4000 PLN  (OSIĄGNIĘTE!) - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 10-140 PLN otrzymają dodatkowo,  wraz z podręcznikiem podstawowym, pierwszy scenariusz wprowadzający do  Diademu w wersji elektronicznej, ponadto nagrody o wartości 50-140 PLN otrzymają  dodatkowo, wraz z drukowanym podręcznikiem podstawowym, wydrukowaną  wersję tego scenariusza.

4500 PLN (OSIĄGNIĘTE!) - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 10-140 PLN  otrzymają dodatkowo,  wraz z podręcznikiem podstawowym, elektroniczną wersję map: świata Diademu,  Księstwa Thrazan oraz (w przyszłości ) każdą następna mapę regionu, jaka powstanie. Mapy są plikami PNG o szerokości 6000 pikseli, idealne do wycięcia niewielkiego  fragmentu np.: na potrzeby zilustrowania własnych scenariuszy (jest tam pełno  ślicznych detali!).

5000 PLN - Po osiągnięciu tego progu, nagrody o wartości 100 PLN i więcej otrzymają możliwość wymyślenia i nadesłania bohatera niezależnego, który  pojawi się w jednym z wydanych w tym roku dodatków do Diademu. Nagrody o wartości 25, 40 i 65 będą otrzymają możliwość nadania imienia jednemu z bohaterów niezależnych. Warunek - imię powinno brzmieć oryginalnie i w żadnym razie nie może być objęte prawami autorskimi osób czy firm trzecich. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.