piątek, 28 lutego 2014

Projekt dobiegł końca. 5000 PLN na wydanie Diademu zebrane!

Udało się. Brak mi słów. W ciągu 6 tygodni w projekcie wydania Diademu wzięło udział 89 osób. Zgromadziliśmy 5000 zł, pokrywając w pełni koszt ilustracji, druku podręcznika oraz promocyjnych plakatów z mapą świata. Dziękuję Wam wszystkim! Jeszcze dziś wieczór roześlę szczegółowe informacje do wszystkich wspierających osób, a na razie prezentuję najważniejsze dane na dzień dzisiejszy.

To był pracowity czas – ale przede mną kolejne, nawet bardziej jeszcze wymagające parę tygodni, aby podręcznik mógł się nareszcie ukazać.

Z najważniejszych wieści – potwierdzam, że premiera wersji elektronicznej podręcznika Diademu odbędzie się na Pyrkonie 2014 w Poznaniu, a wersji drukowanej – na Lajconiku 2014 w Krakowie. Śledźcie naszą stronę i odbierajcie e-maile ze swoich skrzynek, podanych podczas rejestracji na portalu PolakPotrafi.pl – jeśli do jutra nie otrzymacie żadnej wiadomości, sprawdźcie folder SPAM na waszym serwerze pocztowym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.