poniedziałek, 27 stycznia 2014

Połowa kwoty zebrana!

Gorące newsy w środku zimy - przedsprzedaż Diademu idzie jak świeża pizza na konwencie, a kolejne sesje Diademu już całkiem wkrótce!

Mijają 2 tygodnie od rozpoczęcia przedsprzedaży podręcznika. Dzięki dwudziestu pięciu dzielnym i hojnym Poszukiwaczom Przygód przekroczyliśmy dziś połowę kwoty wymaganej do sfinansowania naszego przedsięwzięcia. Tymczasem przed nami jeszcze miesiąc oczekiwania, nadziei, walki... czy pomimo trzaskających mrozów i potwornych niebezpieczeństw uda się temu epickiemu projektowi szczęśliwie dotrzeć do celu? Ja wierzę, że tak się stanie!
Wracając jednak do spraw najbliższych, przez kolejne 2 soboty prowadzę z dawna obiecane sesje Diademu w ramach inicjatywy RPG Instant. Będzie to przygoda, rozgrywająca się na dzikim, opanowanym przez barbarzyńskie plemiona, północnym wschodzie Ytrenii. Czekam jeszcze na potwierdzenie ze strony wszystkich graczy - niewykluczone, że będą wolne miejsca dla chętnych!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.