wtorek, 14 stycznia 2014

Przedsprzedaż podręcznika

Podręcznik główny do gry fabularnej Diadem jest już dostępny w przedsprzedaży!
Pewnie mógłbym na tym zakończyć - i tak wszyscy już ruszyli oglądać projekt i zamawiać podręcznik, jednak wspomnę w dwóch słowach, jak działa przedsprzedaż.
  • Wchodzimy na powyższy link (lub klikamy na żółty klawisz z lewej strony)
  • Na witrynie projektu polakpotrafi.pl klikamy zielony klawisz "Wesprzyj projekt"
  • Wybieramy kwotę, jaką chcemy wpłacić
  • Wybieramy nagrodę. Wyższe kwoty upoważniają do wybrania ciekawszych nagród!
  • Po potwierdzeniu wyboru decydujemy się na formę płatności
  • Realizujemy płatność 
  • Czekamy półtora miesiąca.
Jeśli łączna kwota wyniesie mniej niż 3000 zł, wszyscy dostają swoje pieniążki z powrotem (poza prowizją za przelew, jeśli wpłatę realizowała poczta lub bank, doliczający prowizję za przelewy). W takim przypadku będę kontynuował wydawanie Diademu, który ukaże się do końca marca jako e-book, ale najpewniej nie będzie wersji papierowej podręcznika ani gadżetów.

Jeśli kwota 3000 zł zostanie osiągnięta, każdy zamawiający otrzyma wybrane przez siebie nagrody:
  • Podręczniki papierowe i inne "fizyczne" gadżety - o ile poczta nie polegnie, powinny dotrzeć do połowy kwietnia, 
  • Wszystkie inne nagrody, w tym podręcznik w wersji e-booka - zostaną przekazane do końca marca. Sposób przekazania zostanie dobrany w zależności od liczby zamówień.

3 komentarze:

Unknown pisze...

powodzenia!
W lutym na pewno coś dołożę od Ciebie, aczkolwiek czy 3000zł to realna kwota którą sądzisz, że jesteś w stanie osiągnąć?

Darken pisze...

Powodzenia! Szkoda, że mamy projekty w tym samym czasie. :(
Postaram się was wesprzeć.

Andre pisze...

Hej hej!
Piotrze, długo się liczyłem, ale jeśli projekt ma zwrócić najpoważniejsze koszty produkcji - ilustracje i druk - za mniej się nie dało. Już łatwiej by mi było nie startować wcale projektu, tylko pójść po minimum - gra jest gotowa. Oczywiście biorę pod uwagę, że mogę się nie zmniejszyć w przedziale. Wówczas koszty ilustracji wezmę na siebie i poprzestanę na wersji elektronicznej. Niezależnie od rezultatu, poczytuję sobie za duży sukces sam fakt, że projekt wystartował.
Darken - miałem to w planach już od grudnia i wszystko już było ustawione. O Twoim projekcie dowiedziałem się może z tydzień temu i trochę się zdziwiłem, przyznaję. Po namyśle jednak, nie sądzę, aby nasze projekty się mogły „podgryzać” - ze swoją pikantną propozycją uderzasz najwyraźniej do RPGowców, którym standard się już przejadł, a ja celuję przede wszystkim w osoby poszukujące klasyki przy minimum wysiłku, także osoby całkowicie nowe w temacie. Więc będzie dobrze :) A i ja właśnie się zastanawiam, którą opcję wsparcia twojego projektu wybrać.

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.