piątek, 31 stycznia 2014

Strony, domeny...

Kilka szybkich newsów:
  1. Nasza zbiórka idzie do przodu! 28 osób wspiera projekt łączną kwotą 1691 PLN, do końca zbiórki zostały nam równo 4 tygodnie. Jeszcze tylko 1309 PLN i Diadem zostanie wydany!
  2. Domena diadem-rpg.tk wskazuje obecnie na projekt Diademu na portalu PolakPotrafi.pl i tendencja ta utrzyma się aż do zakończenia projektu (czyli jeszcze przez 4 tygodnie). Na oficjalną stronę Diademu można tymczasem wchodzić przez domenę bloga: diadem-rpg.blogspot.com.
  3. Uruchomiłem stronę Diademu na fejsie. Jeśli macie konto, możecie ją polubić :) 
  4. Jutrzejsza sesja Diademu, prowadzona przeze mnie w ramach RPG Instant w szkole na ul. Grenady 16, wciąż ma 1 wolne miejsce. Kto pierwszy ten lepszy! Można się zapisać komentując moją informację o sesji na stronie wydarzenia.
  5. Karta postaci i Księga magii, dwa najważniejsze formularze (i jedyne pomoce, z jakich regularnie korzystają gracze) przechodzą właśnie metamorfozę. Mam nadzieję zrealizować ten proces w całości do jutra, aby w nowej odsłonie zadebiutowały na sesji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.