sobota, 13 września 2014

2/3 kopalni już stoi. Zdecydujcie, co ma się w niej znaleźć.

Z okazji przekroczenia 2/3 kwoty zbiórki na wydanie scenariusza, pytanie do fanów Diademu.

W scenariuszu najbardziej chcielibyście znaleźć dodatkowo... (wybierzcie 1 z poniższych):
1. Mini-opowiadanie, przybliżające tło wydarzeń opisywanych w scenariuszu
2. Nowe zaklęcie, możliwe do nauczenia się przez postać władającą magią powiązane z nowym magicznym przedmiotem, jaki zostanie wprowadzony do scenariusza.
3. Nową zdolność (o czterech odmiennie działających poziomach), możliwą do zdobycia przez postacie graczy po ukończeniu scenariusza
4. Zapomnianą religię (opisaną wg schematu jak w podręczniku), którą postacie graczy bedą mogły odkryć i przywrocić do dawnej świetności w toku wydarzeń scenariusza
5. Rozbudowane 4 przykłady wprowadzeń w fabułę scenariusza - tzw. wstępy dla graczy

Napiszcie i uzasadnijcie swój wybór (na Facebookowej stronie). Dwie wypowiedzi, która uzbierają najwięcej lajków, zdecydują o nagrodach za przekroczenie kolejnego progu zbiórki (1750 PLN). Przykładowo, najwięcej lajków zdobędzie uzasadnienie opowiadania, a w drugiej kolejności - wypowiedź głosująca za nową religią. Oba te elementy zostaną dodane jako nagroda za przekroczenie progu 1750 PLN. W przypadku dwóch różnych uzasadnień dla tej samej rzeczy, zostanie ona zrealizowana z niesamowitym, podwójnym rozmachem :)

Zgłaszanie propozycji i głosowanie lajkami na nie trwa aż do osiągnięcia minimalnej kwoty zbiórki (1000 PLN) - zapraszajcie znajomych do głosowania - niech najlepsze propozycje zwyciężą!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.