poniedziałek, 8 września 2014

Promocja -55% i wcześniejsza dostawa e-podręcznika

Kurz i emocje po epickich sesjach polconowych powoli opadają, tymczasem mam bardzo dobre wieści dla wszystkich osób preferujących elektroniczne wersje (lub dysponujących drukarką) - do końca przedsprzedaży scenariusza Kopalnie Estebana Hall, czyli do 26 października, cena na podręcznik podstawowy (wraz z mapami i kompletem pomocy dla graczy) w wersji elektronicznej zostaje obniżona...

W tym czasie można nabyć podstawowy pakiet elektroniczny gry fabularnej Diadem za kwotę 9 (słownie: dziewięć) zł, pod warunkiem nabycia go "w przedpłacie" - poprzez zbiórkę na PolakPotrafi.pl. Dołożę starań, aby podręcznik w wersji elektronicznej trafił do wpłacających jak najwcześniej, bez oczekiwania na zakończenie zbiórki, a najpóźniej dzień po uzbieraniu wymaganej kwoty (1000 PLN). Jak na razie niemal 60% tej kwoty już za nami, więc możecie zachęcić znajomych - drugiej takiej okazji nie będzie, a dodatkowo wszyscy zamawiający podręcznik otrzymają jego elektroniczną wersję szybciej.

Jeśli nadal wahacie się nad zamówieniem, podczas zbiórki sesje Diademu będą prowadzone jeszcze na konwentach: Copernicon 2014 oraz Imladris 2014, a w międzyczasie także na wybranych spotkaniach RPG Instant w soboty w Warszawie - serdecznie zapraszam do udziału. Będziemy też okazja, aby obejrzeć nowy układ podręcznika i porozmawiać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.