czwartek, 4 lipca 2013

Paradoxalia letnie 2013

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia Paradox Cafe ul. Anielewicza 2 w Warszawie w dniu 13 lipca (sobota). Mini-konwent Paradoxalia trwać będzie przez cały dzień, natomiast w godz. 13.00-16.00, specjalnie dla Was, prowadzić będę sesję Diademu.

Tak jest, pierwszeństwo udziału będą miały osoby, które zgłoszą się na sesję, komentując tego bloga lub informacje o wydarzeniu na Facebooku czy Google+. Opcja ta wyjątkowo nie dotyczy graczy, którzy mieli już okazję zagrać w Diadem. Zależy mi, aby jak najwięcej nowych osób mogło poznać tą grę - tą jedną sobotę musicie mi darować.

Aby jeszcze bardziej przyspieszyć rozpoczęcie gry, przygotowałem ośmioro gotowych postaci. Jeśli nie będziecie chcieli poświęcać czasu na stworzenie postaci samemu (zajmuje to 4-8 minut - ale czemu nie grać sesji dłuższej o 4-8 minut?), po prostu wybieracie jedną z dostępnych - i naprzód! 

Ale chwila, to jeszcze nie wszystko. Abyście nie musieli wybierać postaci w pośpiechu przed samą sesją, już od jutra, każdego dnia na 5 minut przed północą, będę prezentował jedną z tych postaci. Poznacie ich wygląd, historię, cechy, zdolności i ekwipunek. Zaglądajcie codziennie i sprawdzajcie, może właśnie tego dnia pojawi się Wasz wymarzony bohater!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.