środa, 15 stycznia 2014

Pierwsze 24 godziny przedsprzedaży

W przeciągu 24 godzin od rozpoczęcia przedsprzedaży już 8 osób wpłaciło w sumie 400 zł. Jesteście niesamowici! Bardzo Wam dziękuję za zaufanie. Zaczynam myśleć nad dodatkowymi nagrodami w przypadku przekroczenia zakładanej kwoty :)

6 komentarzy:

Mruf pisze...

Aston Martin z 65 roku ;)

Szczerze liczę na sukces przedsięwzięcia bo KC dały ciała na całej linii a rynek potrzebuje polskiego fantaziaka z nieskomplikowaną mechaniką. Zgrabnie odpowiadasz na zapotrzebowani, po przeczytaniu 30-stronicowego lite'a jestem zadowolony.

pzdr

Andre pisze...

@Mruf
Zgadzam się w całej rozciągłości :)
Czyżbyś był jednym z testerów wczesnej wersji zasad? Nigdy nie publikowałem lite’a, choć parę drukowanych egzemplarzy szkicu mechaniki rozdałem na konwentach.

Mruf pisze...

Nie, dostałem pdf-a od kumpla. Pewnie ktoś w postaci pdf-a rozprowadził na tyle skutecznie, że dotarło w nasze ręce. I dobrze bo w przeciwnym wypadku nie wiedzielibyśmy o sprawie.

Andre pisze...

Ano tak, egzemplarz sprzed korekty, który rozprowadzałem podczas testów :) Super. Jeśli masz jakieś uwagi, zapraszam na nasze forum.

Mruf pisze...

Poczekam z merytorycznymi komentami do czasu aż przeczytam wersję alfa. Jeśli to wersja sprzed korekty to lepiej się wstrzymać. Wrzuciłem za to malutką zachętę na swego bloga :)

KFC pisze...

Pogratulować! 31% zebrane, oby tempo nie siadało :)


btw. z mojej strony pomysł na campaign setting do Diademu - "Pływ" ... może przy okazji premiery D. więcej osób zainteresuje się właśnie P. :)

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.