piątek, 7 lutego 2014

Najbliższe sesje Diademu

Jutro na sesji kontynuujemy zmagania z barbarzyńskim najazdem w Ytrenii - wszyscy uczestnicy zostali poinformowani, niestety nie damy rady zaprosić tym razem nowych graczy. Ale już za tydzień zjAva, a na niej - co najmniej 4 otwarte sesje Diademu!

Warszawski konwent zjAva 2014 właśnie ogłosił zmianę lokalizacji - dotychczasowa szkoła nie pomieściłaby wszystkich zaplanowanych atrakcji i spodziewanych uczestników! W ramach tego zjazdu zaplanowaliśmy szereg atrakcji.

Podczas obu dni (15 i 16 lutego) poprowadzimy co najmniej 4 sesje Diademu dla chętnych, a w sobotę o godz. 10.00 zapraszamy także na prelekcję. Postaram się na niej przybliżyć nie tylko sam system RPG Diadem, ale też dalsze plany z nim związane oraz nieco "zakulisowych" spraw wydawniczych. Zapowiem także datę premiery podręcznika i będzie można obejrzeć grafikę, zaplanowaną na okładkę podręcznika Diademu, w wielkim formacie plakatu A1.

Zatem przybywajcie tłumnie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.