niedziela, 16 lutego 2014

zjAva, zjAva... i po zjAvie

Konwent zjAva 2014 dobiegł końca. Emocje opadają, w korytarzach wciąż rozchodzi się echo szczęku broni i trzaskającej magii. Czas na niewielkie podsumowanie naszych wysiłków... i małą niespodziankę!

Poprowadziliśmy łącznie 28 godzin sesji Diademu (6 sesji), w których wzięło udział 25 różnych osób. Rozwiesiliśmy 8 plakatów i rozdaliśmy ponad 450 ulotek. Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie, udział w sesjach i dobre słowa - nic tak nie motywuje do dalszej pracy nad grą, jak widok zaangażowanej drużyny graczy przy stole. A jako że oglądaliśmy ten widok niemal przez całą zjAvę -  czujemy się zmotywowani jak nigdy dotąd!

Tymczasem nasz projekt, z pomocą 47 osób, przekroczył właśnie próg 2500 zł. W związku z tym ogłaszamy specjalną promocję.
Jeśli uda się nam przekroczyć próg 3500 zł, każda osoba, wspierająca projekt kwotą 50 zł lub wyższą, która zrezygnuje z wysyłki i zdecyduje się odebrać "fizyczne" nagrody (drukowany podręcznik itp.) w Warszawie lub na jednym z najbliższych konwentów (zaraz po wydrukowaniu podręcznika), otrzyma od nas w prezencie dodatkowo limitowany plakat formatu A1, przedstawiający grafikę z okładki podręcznika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Napisz, co myślisz. Każda uwaga jest pomocna! Napisany komentarz pojawia się z opóźnieniem, ale bez obaw - jeśli piszesz kulturalnie i na temat, nie zniknie.